Witajcie!

Zapraszam do odkrycia moich pasji. Nie jest to mój pierwszy blog, mam nadzieję, że ten wytrzyma próbę czasu, zgodnie z maksymą: Verba volant, scripta manent (słowa ulatują, to co napisane, pozostaje). Nie próbuję zbudować sobie horacjańskiego pomnika ze spiżu, chcę natomiast żyć zgodnie ze sobą i wartościami, którymi się kieruję. Taki też będzie mój blog.

poniedziałek, 24 września 2012

Miłość

Miłość patrzy w oczy
odważnie.
Rozmawia.
Miłość daje i bierze.
Daje szansę.
Bierze w ramiona.
Miłość współodczuwa.
Nie zostawia samym -
- lecz nie pozbawia wolności.
To nie same chęci -
 - piekło to chęci!
Miłość to wola i praca.
Wola, by być.
Praca - być każdego dnia.

1 komentarz: